Loading…

Mustafa uron fëmijët për 1 Qershor

  • 01/06/2017 | 11:16

Mustafa uron fëmijët për 1 Qershor

Kryeministri në largim, Isa Mustafa në ditën ndërkombëtare të fëmijëve, ka thënë se fëmijët dhe rinia janë pasuria e Kosovës.


Përmes një postimi në Facebook, Mustaka ka thënë se “ne iu kemi borxh që përmes punës me ndershmëri dhe përkushtim t’iu hapim perspektivë jetësore, ekonomike, arsimore, edukative”.

Mustafa ndër tjerash ka shkruar se “fëmijët dhe rinia janë pasuria më e madhe që i ka Republika e Kosovës”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë