Loading…

Mustafa: Trepçën e shpëtuam nga falimentimi

  • 14/05/2017 | 13:51

Mustafa: Trepçën e shpëtuam nga falimentimi

Kryeministri në largim, Isa Mustafa ka thënë  se pas 17 vitesh është ofruar një zgjidhje më e mirë për Trepçën.


Mustafa përmes rrjetit social Facebook ka thënë Trepça është shpëtuar nga falimentimi dhe i është hapur një perspektivë e fuqishme zhvillimore, përcjell gazetametro.net.

Lexoni më poshtë publikimin e plotë të Mustafës:

Pas 17 vjetësh paqartësie, ofruam zgjidhjen më të mirë për Trepçën.

E shpëtuam nga falimentimi, i hapëm perspektivë të fuqishme zhvillimore, i bëmë minatorët bashkëpronarë të Trepçës.

Pa protagonizëm, pa frikë nga sukseset e përbashkëta! /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë