Loading…

Mustafa takohet me Shpend Ahmetin në restorantin e njëjtë ku u takua me Albin Kurtin

  • 19/08/2019 | 11:02

Mustafa takohet me Shpend Ahmetin në restorantin e njëjtë ku u takua me Albin Kurtin

Takimi i paralajmëruar i Isa Mustafës me Shpend Ahmetin ka ndodhur, ata janë parë në restorantin e njëjtë ku u takua ditë më parë Mustafa edhe me Albin Kurtin, shkruan Gazeta Metro.


Ky takim vjen pak para shpërndarjes së Kuvendit të Kosovës, po ashtu takim ky që ka për qëllim edhe arritjen e ndonjë koalicioni parazgjedhor mes dy partive.

Derisa PSD-ja, që udhëhiqet nga Shpend Ahmeti sot në mesditë pritet të merr vendimin për një koalicion parazgjedhor me AAK-në e Ramush Haradinajn, Ahmeti ndodhet në takim me kreun e LDK-së, Isa Mustafën.

Ky takim po mbahet në Hotel Sirius, dhe ka filluar që shumë kohë./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë