Loading…

Mustafa takim me ministrin e jashtëm të Norvegjisë

  • 13/02/2017 | 22:24

Mustafa takim me ministrin e jashtëm të Norvegjisë

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, të martën do të takohet me ministrin e Punëve të Jashtme të Norvegjisë, Børge Brende.

Takimi do të zhvillohet në orën 15:15 në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës,  njofton Klan Kosova.

Brende është anëtar i Partisë Konservatore dhe mban postin e Ministritë të Punëve të Jashtme që nga 16 tetori i vitit 2013.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë