Loading…

Mustafa- Shpend Ahmetit: Prishtina nuk qeveriset me Facebook

  • 28/09/2017 | 21:14

Mustafa- Shpend Ahmetit: Prishtina nuk qeveriset me Facebook

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka akuzuar kryetarin e tanishëm të Prishtinës, Shpend Ahmetin, duke thënë se Prishtina nuk qeveriset me Facebook. 


Mustafa ka thënë se Prishtina kërkon punë.

LEXO EDHE: Mustafa: Koalicioni i fshehur në mes të VV dhe PDK mi humbi zgjedhjet e 2013. 

“Të gjithë në përkrahje të Arban Abrashin për kryetar të kryeqytetit. Duhet të shkojnë ata që dështuan! Komuna kërkon punë, nuk qeveriset me Facebook”, ka shkruar Isa Mustafa në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë