Loading…

Mustafa: LDK-ja do të fitojë si në kohën e Ibrahim Rugovës

  • 09/06/2017 | 23:32

Mustafa: LDK-ja do të fitojë si në kohën e Ibrahim Rugovës

Sipas Mustafës,fitorja e Koalicionit të djathtë do ta zhvillojë dhe do ta çlirojë Kosovën nga e keqja.


Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa në një shkrim të publikuar në Facebook, ka vlerësuar se koalicioni i kryesuar nga LDK-ja, do të fitojë si në kohën e Ibrahim Rugovës.

“Koalicioni i kryesuar nga LDK-ja, do të fitojë si në kohën e Ibrahim Rugovës. Ky ishte mesazhi i tubimit madhështor në Prishtinë dhe tubimeve në Gjonaj të Hasit, në Lagjen Arbana dhe Kurrilla të Prizrenit. Fitorja e Koalicionit të djathtë do ta zhvillojë dhe do ta çlirojë Kosovën nga e keqja” tha Mustafa.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë