Loading…

Mustafa: Kemi të përbashkëta edhe me AKR’në

  • 16/05/2017 | 17:17

Mustafa: Kemi të përbashkëta edhe me AKR’në

Kryeministri në largim, Isa Mustafa, ka thënë se LDK është në bisedime edhe me parti të tjera.


Në konferencën ku e zyrtarizoi koalicionin me partinë “Alternativa”, ai ka folur edhe për mundësinë e koalicionit me AKR-në.

“Është e vërtetë qe shohim rrugë të përbashkët edhe me AKR-në. Ka pasur bisedime dhe do të shohim deri sot në mesnatë se çfarë do të ndodhë”, ka thënë Mustafa.

Ai shtoi se një koalicion i tillë do të ishte në të mirën e vendit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë