Loading…

Mustafa ironizon me deputetin e partisë së tij

  • 09/02/2017 | 18:25

Mustafa ironizon me deputetin e partisë së tij

Si duket kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, i ka penguar fjalimi i deputetit të LDK-së, Shpejtim Bulliqi, i cili u deklarua për ndaljen e trenit.


Mustafa i cili shkruan se është habitur nga ajo që tha deputeti i LDK-së, se ‘të tjerët e ndalën trenin, sepse ai do të arrinte në Kaçanik’.

Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Mustafa ia bënë me dije deputetit Bulliqi, edhe pse nuk e përmend në asnjë rast emrin e tij, që po të arrinte treni në Kaçanik, do të ishte një lajmë i mirë për Serbinë, por një gjë e tillë nuk ka ndodhur.

Ndërkaq ironizon me praninë e Bulliqit në LDK, duke shtuar se këtij deputeti ‘edhe Mali i Zi i ka hyrë shumë thellë’.

“Të njëjtit deputet (që akoma vazhdon të thotë se është në LDK) edhe Mali i Zi i ka hyrë shumë thellë”, shkruan Mustafa në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë