Loading…

Mustafa e lëshoi kolltukun, urojmë të mos kthehet

  • 10/05/2017 | 11:39

Mustafa e lëshoi kolltukun, urojmë të mos kthehet

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK’së, Pal Lekaj e ka nisur fjalimin e tij, duke theksuar braktisjen e seancës së mosbesimit të qeverisë.


Lekaj tha se kryeministri e lëshoi kolltukun e tij, dhe shpresojmë që të mos kthehet më.

Ai ka kritikuar qeverinë Mustafa, për qeverisje të keqe, për varfërinë dhe moszhvillimin në vend.

Lekaj ka ftuar deputetët që të përkrahin rrëzimin e qeverisë Mustafa. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë