Loading…

Mustafa: Amerika konfirmoi se kufiri është në rregull

  • 08/05/2017 | 20:51

Mustafa: Amerika konfirmoi se kufiri është në rregull

Kryeministri Isa Mustafa, thotë se duhet votuar demarkacioni me Malin e Zi pasi SHBA edhe një herë e ka konfirmuar e kufiri i Kosovës me Malin e Zi është në rregull.

Sipas tij, kjo Marrëveshje duhet të ratifikohet pa asnjë luhatje.


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë