Loading…

Musliu: VV nuk mund ta marrë pushtetin duke shkatërruar gjithçka

  • 20/05/2017 | 08:13

Musliu: VV nuk mund ta marrë pushtetin duke shkatërruar gjithçka

Ish-deputetja Ganimete Musliu nga Partia Demokratike e Kosovës, ka thënë se Vetëvendosje nuk mund ta marrë pushtetin derisa shkatërron gjithçka.


Këto komente Musliu i ka bërë në Ballë për Ballë të Orës së Fundit, pak momente pasi Dardan Molliqaj e ka dorëzuar në Komisionin Qendror Zgjedhor listën e kandidatëve të propozuar për deputetë ku bën pjesë edhe ai.

Në publikimin e listës për deputetë nga radhët e PDK’së, Ganimete Musliu gjendet e 10’ta me rend.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë