Loading…

Musliu kërkon shkarkimin e Stojanoviçit

  • 04/11/2016 | 15:50

Musliu kërkon shkarkimin e Stojanoviçit

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës Ganimete Musliu i ka kërkuar kryeministrit Isa Mustafa, që ta shkarkojë zëvendësin e tij Branimir Stojanoviç.

Ajo, përmes një publikimi në rrjetin social Facebook, e ka quajtur Stojanoviçin inferior dhe i cili punon në dëmë të interesave të Kosovës.

Lexoni shkrimin e saj të plotë që ka publikuar në Facebook.

“KRYEMINISTER REFLEKTO! Ky Zevendeskryeminister paguhet nga taksapaguesit e Kosoves dhe nuk guxon te punoj ne deme te interesave dhe shtetit te tyre. Kryeminister shkarko Zevendeskryeministrin Branimir Stojanoviq! Sjellja inferiore ndaj keti veprimi eshte sjellje inferiore ndaj Kosoves. Kosoves nuk i duhen perfaqesues qe sillen me inferioritet kur perdhosen vlerat e saj. #shkarko #zevendeskryeministrin #BranimirStojanoviq”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë