Loading…

Musliu ia gjen parullën e re VV’së: Isa, Albini si Slloba e Putini

  • 13/08/2019 | 18:54

Musliu ia gjen parullën e re VV’së: Isa, Albini si Slloba e Putini

Depuetja e PDK’së, Ganimete Musliu, ia ka gjetur parullën e re Vetëvendosjes pas takimit mes Mustafës e Kurtit. ‘Isa, Albini – Slloba, Putini’, thotë ajo, shkruan Gazeta Metro.


Musliu në Frontal ia ka theksuar deputetit të VV’së, Sali Zyba, se dikur partia e tij protestonte kundër Mustafës, që tash po e takojnë.

Duke kujtuar parullën ‘Isa, Hasha – Esat Pasha’, që VV’ja e ka pasur kur protestonte kundër marrëveshjeve në kohën e Qeverisë së Mustafës dhe Hashim Thaçit, thotë se tash e ka një të re për ta.

Tash ajo thotë se mund ta përdorin si slogan “Isa, Albini – Slloba, Putini”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë