Loading…

Mushkolaj thumbon fort Kurtin me një pyetje: Kush e shpalli pavarësinë?

  • 17/02/2022 | 16:36

Mushkolaj thumbon fort Kurtin me një pyetje: Kush e shpalli pavarësinë?

Publicisti Imer Mushkolaj, ka ironizuar me kryeministrin e Kosovës, duke paraqitur një ‘sondazh’, me pyetjen se kush e ka shpallur pavarësinë, shkruan Gazeta Metro. 


Sondazhet në Kosovë janë të pranishme shumë nëpër media të ndryshme, por në disa raste edhe bëhet ironi.

E Mushkolaj sot ka ironizuar me Kurtin, duke shtruar një pyetje se kush e ka shpallur pavarësinë.

Ndërsa në përgjigje thuhet se 79% Albin Kurti.

Ky reagim vjen pasi sot në përvjetorin e 14 të shpalljes së Pavarësisë, Kurti ka folur më shumë për veten e tij duke injoruar fakti se Ish-presidenti Hashim Thaçi e ka shpallur.

Postimi i plotë:

Kush e shpalli pavarësinë?
Albin Kurti 79%
Dikush tjetër 16%
Nuk kam mendim 5%./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë