Loading…

Mushkolaj thirrje ministrit Latifit të jap dorëheqje: Kthehu në Amerikë, i ndihmon vetes dhe neve

  • 27/05/2022 | 14:17

Mushkolaj thirrje ministrit Latifit të jap dorëheqje: Kthehu në Amerikë, i ndihmon vetes dhe neve

Analisti politik, Ime Mushkolaj, ka rikujtuar zakonin e ministrit të Shëndetësisë, Rifat Latifi, i cili është kritikuar ashpër për vizitat e tij të shpeshta në Amerikë, transmeton Gazeta Metro.


Me anë të një postimi në Facebook, Mushkolaj i ka bërë thirrje Latifit që të jap dorëheqje e të kthehet në SHBA.

Madje sipas tij, ky vendim do ta ndihmonte edhe Latifin, edhe vet Kosovën.

“Sa ma parë që ministri i Shëndetësisë kthehet në Amerikë, aq ma shumë i ndihmon edhe vetes, edhe ne. Le të merret me punë shkencore, se për ministër s’është kërkah”, ka shkruar ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë