Loading…

Mushkolaj ironizon me Kurtin: Tash jemi bo prapë t’varfën edhe t’vjedhun, Albini jom

  • 29/11/2023 | 20:41

Mushkolaj ironizon me Kurtin: Tash jemi bo prapë t’varfën edhe t’vjedhun, Albini jom

Komentatori politik, Imer Mushkolaj, ka komentuar situatën politike në vend, derisa ka ironizuar me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.


Me anë të një postimi në Facebook, Mushkolaj ka ironizuar me kryeministrin Kurti.

“Nuk jemi konë t’varfën, po t’vjedhun, e tash jemi bo prapë t’varfën. Edhe t’vjedhun. Albini jom”, ka shkruar Mushkolaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë