Loading…

“Murati duke paluar si gjithmonë”: Basha i VV’së përdorë gjuhë të pa përshtatshme

  • 04/06/2021 | 12:08

“Murati duke paluar si gjithmonë”: Basha i VV’së përdorë gjuhë të pa përshtatshme

Deputeti i Lëvzijes Vetëvendosje, Dimal Basha ka cicëruar në Twitter derisa në Kuvendin e Kosovës po mbahet interpelancë për faljen e gjobave gjatë pandemisë.


Në këtë interpelancë, pati replikime të ashpëra mes deputetëve të opozitës dhe ministrit të Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati.

Basha përmes një cicërime në Twitter e ka përkarhur ministrin Murati.

“Hekuran Murati, duke paluar since forever”, ka shkruar Basha.

Murati ka pasur replika të ashpëra me deputetin e LDK-së, Besian Mustaffa, deputetin e PDK-së, Bedri Hamza si dhe deputetin e AAK-së, Pal Lekaj.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë