Loading…

‘Mungesë respekti’: Pastori i propozoi gruas në varrimin e babait të saj, disa metra larg arkivolit të tij

  • 11/05/2022 | 19:38

‘Mungesë respekti’: Pastori i propozoi gruas në varrimin e babait të saj, disa metra larg arkivolit të tij

Një pastor nga Afrika e Jugut po qortohet e shahet keqas në rrjete sociale pasi kishte filmuar veten duke i propozuar për martesë një gruaje në varrimin e babait të saj, disa metra larg arkivolit të të ndjerit, transmeton Gazeta Metro.


Xhirimi i propozimit të mbi 278 mijë shikimeve në TikTok ku shumica e tyre janë kritika për shfrytëzimin e këtij rasti të rëndë për vete.

@m.mojela♬ original sound – M.Mojela

Sipas këtij pastori që po e udhëhiqte ceremoninë e shërbimit, i kishte kërkuar dorën gruas për ta shëruar zemrën e thyer.

Gruaja shihet duke vajtuar para se ai të ulej në gjunjë papritmas me mikrofonin në dorë dhe e shtron pyetjen. Të pikëlluarit e tjerë psherëtinë nga habia. Videoja përfundon me pastorin që i vë unazën në dorë gruas që në dukje e pranoi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë