Loading…

‘Mund të të shkatërrohet jeta nga e vërteta!’, për kë i ka këto fjalë Yll Limani

  • 27/05/2022 | 19:34

‘Mund të të shkatërrohet jeta nga e vërteta!’, për kë i ka këto fjalë Yll Limani

Ylli Limani është një ndër artistët e rrallë që ka zgjedhur të rrijë larg vëmendjes së skandaleve dhe konflikteve.


Megjithatë, statusi i tij i fundit ka marrë vëmendje, shkruan IndeksOnline.

Në një postim në Instastory, Ylli shkruan: ‘’Mos tento kurrë t’i shkatërrosh dikujt jetën me një gënjeshtër, kur e jotja mund të shkatërrohet nga e vërteta”.

Nuk dihet se me kë e ka Ylli, por nuk mund të themi se është një status i rastësishëm ose motivues për ndjekësit, siç thonë zakonisht personazhet publike.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë