Loading…

‘Mund ta marr burrin nëse dua’, video e Beatrixit në Tik Tok bëhet virale

  • 02/12/2021 | 15:20

‘Mund ta marr burrin nëse dua’, video e Beatrixit në Tik Tok bëhet virale

Beatrix ka deklaruar të marten se pëlqen Donaldin, dhe të dy së bashku janë duke kaluar momente të lumtura.


Ajo para se të hynte brenda shtëpisë së ‘BBV’-së kishte përkrahur dashurinë e Bora Zemanit dhe Donaldit, shkruan lajmi.net.

E pas asaj deklarate Beatrixi po akuzohet se ia ka ‘marur’ të dashurin Borës. Por ajo që ka rënë në sy këto ditët e fundit është bërë virale një video në Tik Tok e Beatrix Ramosaj, me këngë ‘Take your man’.

Në të cilën ajo kërcen gjatë momentin që këndohet: “Unë mund ta marr burrin nëse dua”, e këtë video ndjekësin e kanë shperndarë duke etiketuar ish të dashurën e Donaldit, Borën.

Në gjithë këtë situatë duket se është krijuar një trekëndësh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë