Loading…

Mulla Osmani ka një porosi për agjëruesit gjatë zgjedhjeve

  • 29/05/2017 | 11:55

Mulla Osmani ka një porosi për agjëruesit gjatë zgjedhjeve

Imami nga Drenasi, Mulla Osman Musliu ka nxjerrë një porosi për agjëruesit gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, duke e lidhur atë edhe me zgjedhjet e parakohshme parlamentare të cilat do të mbahen më 11 qershor.


“I ftoj të gjithë agjëruesit që t’i vëzhgojnë ata kandidatë për deputetë në të gjitha partitë politike që nuk respektojnë agjëruesit dhe ramazanin, të mos i votojmë më 11 qershor…”, ka shkruar ai në facebook.

“Pra mos harroni më 11 kush e meriton votën e AGJËRUESVE!”, ka përfunduar postimin e tij mulla Osman Musliu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë