Loading…

Muhaxheri për qeverisjen njëvjeçare të Kurtit: Duhet t’iu kërkojë falje qytetarëve për mashtrim

  • 19/02/2022 | 17:48

Muhaxheri për qeverisjen njëvjeçare të Kurtit: Duhet t’iu kërkojë falje qytetarëve për mashtrim

Zyrtari i PDK-së, Arton Muhaxheri, ka folur për qeverisjen njëvjeçare të Albin Kurtit, në emisionin “Pasdite” me Armela Ferkon.


Ai e ka përshkruar si të dështuar qeverisjen njëvjeçare. Sipas tij, Kurti është dashur t’iu kërkojë falje qytetarëve të Kosovës për mashtrim.

Ndër veprimet më të dëmshme të kësaj qeverie, Muhaxheri ka përmendur shtrenjtimin e energjisë elektrike që e ka cilësuar si barrë të rëndë për xhepin e qytetarëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë