Loading…

Mozzik me tatuazh në gjuhën arabe, kjo është domethënia

  • 06/10/2022 | 11:25

Mozzik me tatuazh në gjuhën arabe, kjo është domethënia

Reperi i njohur shqiptar Mozzik së fundmi ka postuar në Instagram tatuazhin e tij të ri, shkruan Gazeta Metro.


Mozzik radhitet si njëri ndër reperët më të pëlqyer nga audienca shqiptare dhe më gjerë.

Ai ka prezantuar tatuazhin e tij të ri që e kishe bërë në gjuhën arabe, e që thotë “luftëtar apo luftarak”.

Në projektin e fundit Mozzik i’a ka kushtuar vajzës së tij dhe ka mbledhur 8.1milion shikime në YouTube./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë