Loading…

Mourinho ia ‘vjedh’ Juventusit këtë sulmues

  • 13/05/2022 | 17:42

Mourinho ia ‘vjedh’ Juventusit këtë sulmues

Kohët e fundit është dëgjuar shumë për emrin e Paulo Dybala.


Kontrata e 28-vjeçarit argjentinas skadon verën e ardhshme dhe Interi është i pari që e shikon atë. Raportet e fundit nga Italia, megjithatë, thonë se Jose Mourinho po shtyn për blerjen e Dybalas te Roma, duke besuar se ai do të përshtatet me ekipin.

Në fakt, publikimi specifik thekson se ambienti i mbyllur i lojtarit e konsideron një lëvizje të mirë për të kaluar Dybala te Romakët dhe zbulon se disa skuadra i janë afruar argjentinasit, si Arsenali, Newcastle, Barcelona, ​​Manchester United, Tottenham.

Mbetet të shihet se çfarë do të zgjedhë mesfushori 28-vjeçar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë