Loading…

Moti të shtunën jo stabil përsëri, me vranësira e reshje gjatë ditës

  • 10/06/2023 | 00:01

Moti të shtunën jo stabil përsëri, me vranësira e reshje gjatë ditës

Si në trendet e fundit për dy javët e ardhshme nuk shihet periudhë stabile e motit. Vranësira e me intervale reshje shiu, transmeton Gazeta Metro.


Të reshura më të dendura mund të ketë në pjesën e dytë të javës vijuese, që edhe rritë rrezikun nga vërshime të rrjedhave lumore apo përmbytjeve të shpejta. Temperaturat luhaten ndërmjet 19C e 23C, e në javën pas 19 qershorit përreth 25C.

Të shtunën në temperatura maksimale do të lëvizë 23 celsius e ato minimale 13 celsius.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë