Loading…

Moti sot në Kosovë

  • 19/11/2016 | 08:16

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë, e shtunë 19 nëntor 2016 parashikohet të jetë mot me vranësira.

Era do fryj nga Jug-Perëndimi 10 deri 30 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -1-C ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 12-C.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë