Loading…

Moti sot në Kosovë (Foto)

  • 04/02/2017 | 09:17

Moti sot në Kosovë (Foto)

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët, e siç njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, në pasdite mund të kesh reshje në vende të caktuara.


Temperaturat për sot pritet në shkojnë nga 1 gradë celsius, deri në 10 gradë.

Ndërkohë, edhe neser pritet një moti i ngjashëm. Temperaturat do të sillen nga 2 gradë deri në 8 gradë celsius. Vranësirat do ta përshkojnë ditën, ku paradite priten reshje e pasdite intervale me diell./gazetametro.net

16427247_1225159094198508_8595359028175238310_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë