Loading…

Moti sot në Kosovë

  • 10/05/2017 | 08:24

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar për sot mot me diell dhe pjesërisht të vranët.


Temperaturat minimale të cilat do të lëvizin do të jenë nga 5-11 gradë celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-23 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi me shpejtësi deri 5m.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë