Loading…

Moti sot në Kosovë

  • 15/03/2017 | 09:06

Moti sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.


Sipas IHMK-së, vranësirat vende-vende do të shoqërohen me reshje të intensitetit të dobët.

“Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri 4 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 8-14 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja”, bën të ditur IHMK.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë