Loading…

Moti për sot në Kosovë

  • 02/06/2020 | 22:08

Moti për sot në Kosovë

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së mërkure do të vazhdojnë reshjet me shi, shkruan Gazeta Metro.


Gjatë ditës moti do të pëcillet me vranësira, frymë dhe rrebeshe të shkurta me shi e mundësi për bubullimë.

Njoftimi nga PW:

3.06.2020 – Mëngjesi pjesërisht i vranët, në vise të ulëta mundësi për mjegull. Ditën kryesisht me vransira dhe intervale me diell. Pasdite priten edhe rrebeshe të shkurta me shi, me mundësi edhe për bubullimë. Temperaturat në vise të ulëta 6C deri 20C, e në vise malore 4C deri 13C. Era do të fryj e lehtë dhe mesatare nga jugperëndimi dhe veriperëndimi 3-10m/s. Indeksi UV: 6.//gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë