Loading…

Moti për sot dhe nesër

  • 14/02/2017 | 08:15

Moti për sot dhe nesër

Temperaturat sërish do të ngritën. Nga sot temperaturat maksimale të ditës do të mbeten të ngjashme me ditët të gjysmës së dytë të javës që lame pas.


Ndërsa nesër, sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat maksimale do të shënojnë ngritje duke lëvizur nga 5 deri në 11 gradë Celsius, kurse temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5C deri -1 gradë Celsius.

IHK parasheh po ashtu se do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi deri në 7m/s./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë