Loading…

Moti për sot dhe ditën në vazhdim me shumë befasi |TABELA

  • 06/09/2018 | 23:37

Moti për sot dhe ditën në vazhdim me shumë befasi |TABELA

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë nesër.


“Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat në pjesën perëndimore të vendit do të kalojnë në reshje shiu të lehta”, thuhet në njoftim.

Temperaturat minimale do të jene nga 13-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-8m/s.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë