Loading…

Moti për ditët në vazhdim

  • 01/04/2017 | 11:27

Moti për ditët në vazhdim

Sot dhe nesër, masave të ngrohta ajrore nga Mesdheu, do të sjellin mot të ngrohtë dhe kryesisht me diell.


Ndërsa gjatë javës nga e hëna në mbrëmje dhe të martën do të ketë vranësira dhe mundësi për reshje të dobëta shiu.

Temperaturat minimale gjatë këtyre ditëve të para të muajit prill, do të luhaten nga 4C deri në 5C, e ato maksimale në fundjavë do të arrijnë deri në 20C, e në fillim të javës do të zbresin lehtë në 15C deri në 16C./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë