Loading…

Moti për ditën e sotme

  • 17/08/2018 | 23:51

Moti për ditën e sotme

Sot do të mbajë mot pjesërisht i vranë.


Sot do të mbajë mot pjesërisht i vranët, me intervale më të gjata me diell, transmeton gazetametro.net

Vetëm në viset malore mbetet mundësi për reshje lokale shiu dhe bubullima. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë