Loading…

Moti nesër: Përgatituni për borë

  • 17/11/2018 | 23:40

Moti nesër: Përgatituni për borë

Meteorologët paralajmërojnë për reshje bore për ditën e nesërme.


Meteorologët paralajmërojnë se nesër në pjesën e parë të ditës do të ketë mot kryesisht me diell dhe me vranësira, shkruan gazetametro.net

Në mesdite pritet të ketë reshje shiu që pritet të shndërrohen në reshje bore që pritet të intensifikohen në mbrëmje dhe të formohen në shtresa. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë