Loading…

Moti në Kosovë për ditën e sotme

  • 01/09/2018 | 23:57

Moti në Kosovë për ditën e sotme

Moti në ditën e sotme pritet të jetë kryesisht me diell.


Moti në ditën e sotme pritet të jetë kryesisht me diell, transmeton gazetametro.net

Ndërsa, pasdite vende-vende priten reshje lokale shiu dhe bubullima. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë