Loading…

Moti në Kosovë me 2 dhe 3 dhjetor

  • 01/12/2016 | 09:45

Moti në Kosovë me 2 dhe 3 dhjetor

‘AccuWeather’ ka bërë të ditur se pjesa juglindore e Evropës dhe e Mesdheut sot dhe nesër, do të ketë rryma të akullta të ajrit.

Ky mot do të pasohet nga një valë akulli që do ta përshkoj Evropën me 2 dhe 3 dhjetore, kryesisht në pjesën juglindore, thuher në raportin e ‘AccuWeather.

Ky moti i ftohtë do të mbërrijë edhe në Kosovë, pasi gjeografikisht vendi ynë shtrihet në këtë pjesë të Evropës.

Pas 6 dhjetorit Evropa do të ketë mot më të ngrohët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë