Loading…

Moti mbi bregdetin shqiptar

  • 27/06/2017 | 08:21

Moti mbi bregdetin shqiptar

Gjatë ditës së martë, 27 qershor 2017, moti në Shqipëri parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore.


Era do të jetë me drejtim Juglindje-Jugperendim 2-14m/sek. Deti i forcës 3 me lartësi vale 2.0 metër, transmeton gazetametro.net

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore             16°/34°C

Vendet e ulëta               18°/35°C

Vendet bregdetare      19°/34°C

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë