Loading…

Moti mbi bregdetin e Shqipërisë

  • 04/07/2017 | 08:17

Moti mbi bregdetin e Shqipërisë

Gjatë ditës së martë, moti në Shqipëri parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira. Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu lokale.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim –Veri 2-20m/s. Erë me rrahje në pjesën bregdetare.

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore: 13°/26°C

Vendet e ulëta: 15°/30°C

Vendet bregdetare: 16°/29°C

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë