Loading…

Moti gjatë fundjavës

  • 10/06/2017 | 08:19

Moti gjatë fundjavës

Sot pritet të mbajë mot kryesisht i kthjellët, mirëpo temperaturat do të shënojnë ngritje ato do të sillën në mes 12 e 27 gradë celsius.


Dita e dytë e fundjavës, parashihet të fillojë me mot kryesisht të kthjellët, mirëpo gjatë ditës pritet paraqitje e vranësirave të cilat vende-vende mund të marrin karakter zhvillimi e të sjellin edhe reshje shiu.

Temperaturat do të shënojnë rënie ato do të sillen në mes 11 e 21 gradë celsius.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë