Loading…

Moti befason përsëri, temperaturat për 5 ditët e ardhshme |TABELA

  • 21/11/2018 | 18:42

Moti befason përsëri, temperaturat për 5 ditët e ardhshme |TABELA

Gjatë ditëve të ardhshme në vendin tonë pritet të mbajë mot më stabil.


Ndërsa, në fundjave do të jetë më butë dhe me mundësi për reshje lokale shiu, përcjell gazetametro.net.

22.11- Mot kryesisht me vranësira. Në mëngjes dhe pasdite ka mundësi për riga lokale shiu.

23.11- Mëngjes pjesërisht i vranët, e në vise të ulëta ka mundësi për mjegull. Gjatë ditës mot kryesisht me diell.

24.11- Mot kryesisht me vranësira, gjatë mbrëmjes ka mundësi për riga lokale shiu.

25.11- Mot i butë, kryesisht me vranësira. Pasdite dhe në mbrëmje priten riga lokale shiu.

26.11- Mot kryesisht i vranët, pritet të ketë edhe reshje të dobëta shiu.

Temperatura minimale pritet të jetë 1 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale 12 gradë Celsius./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë