Loading…

Mot me vranësira mbi vendin tonë

  • 12/02/2017 | 09:36

Mot me vranësira mbi vendin tonë

Moti sot në Kosovë, e diel, parashikohet të jetë kryesisht me vranësira.

Era do fryj nga Veri-Lindja deri 25 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale do të lëvizin nga -2 Gradë Celsius ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri 5 Gradë Celsius.

Në fillim të javës së ardhshme do të vazhdojë të mbajë mot me vransira, intervale me diell, dhe pa të reshura. Në mëngjes do të ketë ngrica. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë