Loading…

Mosmarrëveshje në trafik, rrahën mes vete katër persona në Prizren

  • 05/02/2022 | 10:00

Mosmarrëveshje në trafik, rrahën mes vete katër persona në Prizren

Katër persona janë përleshur fizikisht mes vete pas një mosmarrëveshje që kanë pasur në trafik.


Rasti ka ndodhur ditën e premte në Prizren, rreth orës 23:3o.

“Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje në trafik, janë përleshur fizikisht në mes veti. Si pasojë e përleshjes dy nga të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Policia bën të ditur se me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë