Loading…

‘Mos ma prek gruan’, Shpat Kasapi tregon çfarë i bëri dhëndri xheloz në mes të dasmës

  • 05/02/2022 | 19:01

‘Mos ma prek gruan’, Shpat Kasapi tregon çfarë i bëri dhëndri xheloz në mes të dasmës

Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ të moderatores Ester Bylyku, ku ka rrëfyer një histori shumë interesante, me një dhëndër xheloz.


Shpati tha se gjithnjë në dasma është dashamirës me të pranishmit, madje teksa këndon, shpesh herë i përqafon dhe i merr pranë vetes, të njëjtën gjë bëri edhe me nusen, por dhëndri nuk reagoi

Shpat Kasapi u shpreh: Po ma bënte me shenjë por nuk e kuptova. mendova se dëshironte të ndryshoja këngën, dhe i thash pak më vonë. Më pas ai vjen tek unë dhe më thotë ‘mos e prek atë, është gruaja ime’. Fillova të qesh nga sikleti dhe i thash se thjesht doja ta sillja në të kërcente.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë