Loading…

‘Mos e tepro’, kujt ia dedikon këtë mesazh të koduar Adrola Dushi

  • 06/10/2022 | 16:28

‘Mos e tepro’, kujt ia dedikon këtë mesazh të koduar Adrola Dushi

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, prej kohësh përflitet për një lidhje me reperin, Capital T.


Por edhe komentohen shumë, asnjëri nga të dy nuk e ka pranuar ende.

Së fundmi, Adrola ka shpërndarë në Instastory një postim për ndjenjat, duke lënë të kuptohet si një mesazh i koduar ndaj dikujt.

“Mos e tepro. Ndjenja venitet atëherë kur dashuria bëhet peng i gjërave të parëndësishme”, shkruhet në postim, ndërsa modelja ka shtuar: “Pikërisht!”.

Nuk dihet, se cili është destinacioni i këtij mesazhi, apo ishte thjeshtë një postim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë