Loading…

Morena Taraku zbulon gati gjithçka: Pozon ‘topless’ për Instagram

  • 06/06/2021 | 19:15

Morena Taraku zbulon gati gjithçka: Pozon ‘topless’ për Instagram

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.


Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

Së fundmi ajo u shfaq ‘topless’ në Instagram ku postoi një imazh e veshur vetëm me të brendshme.

Këngëtarja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi nga fansat duke e komplimetuar  për paraqitjen joshëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë