Loading…

Morena Taraku shkëlqen teksa vë në pah gjoksin joshës në fotot e reja

  • 25/06/2022 | 23:23

Morena Taraku shkëlqen teksa vë në pah gjoksin joshës në fotot e reja

Artistja Morena Taraku është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.


Ajo po jeton çdo moment derisa nuk i ndalë pushimet dhe vizitat në vende të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, është shfaqur joshëse derisa ka shpërndarë me ndjekësit fotografi të reja.

Veshur me një bluzë më dekolte të hapur derisa po darkonte ajo dukej mjaftë atraktive dhe joshëse.

“Momentet”, kishte shkruar ajo në mbishkrim ku mori mijëra komente.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë