Loading…

Morena Taraku pozon përsëri me super poza

  • 11/06/2021 | 22:22

Morena Taraku pozon përsëri me super poza

Ajo është ndër personazhet më me zë në estradën shqiptare.


Fjala është për bukuroshen brune, Morena Taraku, e cila përherë mahnit me imazhet nga përditshmëria. Kështu ka bërë edhe në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, derisa mori vëmendjen e gjithë ndjekësve.

Ajo zgjodhi që përmes pozave të theksojë të pasmet e bujshme, për të cilat komentohet mjaft shumë.

Këngëtarja pati të veshur një bluzë të bardhë, të cilën e kishte kombinuar me një palë xhinse.

Flokët Morena zgjodhi që t’i lidh mbrapa kokës, kurse për makijazh shkoi me nuanca më të errëta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

“Money” ndërkohë është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Fero.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë