Loading…

Morena Taraku po i jep fund beqarisë: Kështu qëndron e vërteta

  • 10/06/2021 | 21:56

Morena Taraku po i jep fund beqarisë: Kështu qëndron e vërteta

Këngëtarja Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizz-it. Prej muajsh në media përflitet se Morena është në lidhje me një mashkull misterioz, dhe së fundmi këngëtarja ka bërë të ditur se ajo dhe partneri i saj së shpejti do të martohen.


Përmes një postimi në Instastory, ajo thotë se nuk do ta fshehë më marrëdhënien që ka. Por e gjithë kjo ishte një gënjeshtër, pasi në fund këngëtarja shkruan se postimin e ka marrë nga dikush tjetër.

“Më në fund vendosa të flasë për këtë çështje… Së pari, nuk po e fsheh marrëdhënien time, thjesht mendoj se nuk është puna e askujt. Së dyti, po ne do të martohemi së shpejti. Edhe pse mund të dukem e nxituar, mezi po pres që ta kalojë pjesën tjetër të jetës me të dashurin tim.

Së fundi, e vodha këtë postim nga dikush, sepse e di që të gjithë ju që fusni hundët kudo do ta lexoni. Me pak fjalë, pini më shumë ujë dhe jini në paqe. Më e rëndësishmja shikoni punën tuaj. Morena”, shkruan ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë