Loading…

Morena Taraku përvëluese: Pozon me bikini transparent

  • 27/05/2021 | 22:39

Morena Taraku përvëluese: Pozon me bikini transparent

Morena Taraku tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave për shkak të fotove provokuese që ajo shpërndan në rrjete sociale.


Kësaj radhe, ajo nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

Në foton e publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, modelja shihet e veshur me bikini transparente dhe një palë syze dielli, teksa pozon e shtrirë në bar.

“Nën hije”, janë fjalët që zgjodhi të shkruante krahas imazhit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë